in Organizasyonlar

HackingFest Heyecanı Ankara’da!

HackingFest kapsamında düzenlenecek olan “Hackathon” serisinin Ankara adımı “HackingFest Ankara 2016” 28-29 Mayıs tarihlerinde Kıvılcım’da gerçekleşecek!

hackathon

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan Hackathon serisi “HackingFest”, Ankara’da Kıvılcım’da düzenlenecek. Birbirinden değerli mentorler ve yarışmacılarla beraber yarışmak istiyorsan kayıt için acele etmelisin!
24 saat boyunca sadece kodlama yapacaksın ve diğer yarışmacılarla ve mentorlarla fikir alışverişinde bulunabileceksin. Ve projeni yine mentorlar değerlendirecek. Yani bu hackathonda farklı bir jüri yok! :)

Kayıt olmak için aşağıdaki EventBrite linkini kullanabilirsin. Kayıtlar 22 Mayıs’a kadar devam edecek ve en fazla 30 kişilik bir kontenjan olduğu için kayıtlar üzerinden ön eleme yapılacaktır.

Eventbrite - HackingFest Ankara 2016

Written By:

Mert works on Android since 2011 and he loves it. He is one of the older members of GDG Ankara(Google Developer Groups) and he is currently co-organizer of GDG Ankara. He arranged lots of seminars, workshops etc. and had been speaker at them also such as Android Developer Days, jPrime Sofia etc. He co-founded 4pps with his 3 other friends in 2014. Mert is CEO and Mobile(especially iOS) developer at 4pps but he still loves to speak about Android and other technology stuff.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *