in Organizasyonlar

DevFest 2015 Ankara

devfest_ankara_15_poster

DevFest’15 sezonunun ilk etkinliği olacak olan DevFest’15 Ankara’da 14 Kasım’da ODTÜ KKM’de organize ediliyor. İki paralel oturum ile gerçekleşecek olan etkinlikte isteyen katılımcılar bilgisayarlarıyla workshop oturumlarına katılabilecek, isteyen katılımcılar da diğer salondaki konferansları takip edebilecekler.

DevFestler, Google tarafından yazılım geliştiricileri bir araya getirmek için her yıl düzenlenen etkinlikler dizisidir. Google, 2011’den itibaren bu etkinliklerin organizasyonunu GDG’lere (Google Developer Group) bırakmıştır. GDG Ankara en son 2013 yılında TOBB-ETÜ Garaj’da organize ettiği DevFest 2013’ yaklaşık 300 kişilik bir katılım sağlanmıştı. Ekip olarak 2014 yılında Ankara’da DevFest organize etmek yerine ülkemize bu tarz etkinlikleri organize etmek için gönüllü ve istekli olan şehirlere yardımcı olmayı hedefledik. Geçen sene Düzce, Sivas, Kütahya, İzmir gibi illerimizde DevFest organize etmek isteyen ekiplere elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık.

 

Etkinlik Zamanı: 14 Kasım 2015 Cumartesi

Etkinlik Yeri: ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi

Etkinliğe Kayıt İçin: http://bit.ly/1P8uGcq

Written By:

Yazılımla 2008-2009 yılları arasında VB 6 ile ilgilenmeye başladım. Kısa süre sonra C#.Net ile tanışıp çalışmalarımı bu yönde ilerlettim. NGN Turk firmasında ASP.Net ile geliştirilen bir web yazılım projesinde yer aldım. Şuan da Ahi Evran Üni. Kaman MYO Bilgisayar Programcılığı bölümünde öğrenim görüyorum. İlgilendiğim diğer programlama dilleri ve yazılımlar; PHP, HTML, CSS, Wordpress, VB.NET, Photoshop, MSSQL, MYSQL

2 Comments

  1. rıdvan November 5, 2015 Reply
    • Burhan UğurAuthor November 5, 2015 Reply

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *