in Uncategorized

16. Uluslararasi Proje Yonetim Kongresi

Dinamikler Duyuru
“Dinamikler 2015 16. Uluslararasi Proje Yonetim kongresi bu sene 16-17 Nisan 2015 tarihlerinde Kozyatagi Hilton’da gerceklestirilecek. İstanbul Proje Yönetim Derneği sizi farklı sektörlerden ülkemizin öncü kuruluşlarının katılımcılarının yer aldığı Dinamikler 2015 Kongresine davet ediyor. 
 
Her yıl düzenlenen ve proje yöneticileri/yöneticiler ve yönetici adayları tarafından öncelikli olarak tercih edilen bu kongrede gelin kendinizi ve şirketinizi tanıtın. Sosyal ağlar ve diğer pazarlama kanalları ile ulaşmaya çalıştığınız kişiler ile direkt temas kurun. 
Markalaşma sürecini çoktan tamamlamış uluslararası proje yönetimi kongremize katılın. Katılımınız ile bilgi birikiminizi arttırın. Mesleki ilişkilerinizi işbirliğine dönüştürün. Daha verimli ve daha etkin olmanın yollarını anlatan başarı hikayeleri projelerinizde size de yol gösterici olacaktır.
Kayıt ve Katılım için = http://dinamikler.org/kayitvekatilim.html
GDG aracılığı ulaştığınızı belirtip indirimli kayıt yapabilirsiniz  .  Diğer ödeme /kayıt,katılım vb her konuda destek ve detaylı bilgi için irtibat bilgileri:
İrtibat:
 
Özkan Devecioğlu
0533 278 78 34
Written By:

Yazılımla 2008-2009 yılları arasında VB 6 ile ilgilenmeye başladım. Kısa süre sonra C#.Net ile tanışıp çalışmalarımı bu yönde ilerlettim. NGN Turk firmasında ASP.Net ile geliştirilen bir web yazılım projesinde yer aldım. Şuan da Ahi Evran Üni. Kaman MYO Bilgisayar Programcılığı bölümünde öğrenim görüyorum. İlgilendiğim diğer programlama dilleri ve yazılımlar; PHP, HTML, CSS, Wordpress, VB.NET, Photoshop, MSSQL, MYSQL

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *